Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Blossom Hill White Zinfandel 0.75l

Cena sprzedaży
29,00 zł
Kraj: USA

Region: KALIFORNIA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 12%

Kolor: białe

Smak: półwytrawny

Opakowanie: brak

Blossom Hill Zinfandel to doskonale orzeźwiające i lekkie jasnoróżowe wino gronowe z Kalifornii. Ma bardzo oryginalny truskawkowy aromat z nutami soczystego melona.

Dobrze sprawdza się jako aperitif i dodatek do przystawek, sałatek i serów. Można podawać je także z owocami morza i rybami.

 

Wina Blossom Hill powstały z chęci przekazania konsumentom produktu, który swoim nieskomplikowanym i prostym charakterem, będzie mógł nadać nieco przyjemności po nużącym dniu. Idea marki Blossom Hill narodziła się w słonecznej Kaliforni, gdzie natychmiastowo spotkała się z gigantyczną aprobatą społeczeństwa. Na przestrzeni 20 lat funkcjonowania winnicy, Blossom Hill dotarł do wielu zakątków świata zyskując coraz to większą popularność poprzez ustalanie nowych trendów.

Popularne Marki