Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Jaegermeister_0._4c6e306e5e1c6.jpg

Carlo Rossi California White 0.75l

Cena sprzedaży
23,99 zł
Kraj: USA

Region: KALIFORNIA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 9.5%

Opakowanie: brak

Kolor: białe

Smak: półwytrawny

Zapach i smak: delikatny, zbalansowany;

Carlo Rossi California White posiada wyjątkowy charakter zawdzięczający ekologicznej uprawie, połącznej z specjalistycznym procesem zbioru, oczyszczania owoców oraz fermentacji.

Doskonale pasuje do białych mięs, ryb, owoców morza oraz sałatek.

Zalecane podawać lekko schłodzone.

Carlo Rossi to największa i jednocześnie najpopularniejsza marka wina w Polsce. Debiut na rynku amerykańskim w latach 70-tych był jednocześnie premierą nowo powstałej marki. Na przestrzeni kilkunastu lat wino stało się drugą pod względem sprzedaży marką w USA, co bezpośrednio wpłynęło na przebojowy podbój całego świata, a następnie w 1999 roku również i Polski.

Popularne Marki