Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Casas Patronales Chardonnay Gran Reserve 0.75l

Cena sprzedaży
77,00 zł
Kraj: CHILE

Region: MAULE VALLEY

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 13.5%

Opakowanie: brak

Apelacja: DO VALLE DEL MAULE

Kolor: białe

Smak: wytrawny

Rocznik: 2017

Kolor: jasnozłoty;

Zapach: zdominowany przez papaję, ponadto dostrzegalne nuty brzoskwiń, gruszki, wanilii i miodu;

Smak: doskonale zbalansowany, owocowy, z umiarkowanie słodkim posmakiem;

Finisz: długi i bogaty.

Casas Patronales Gran Reserva Chardonnay fermentowało w dębowych beczkach, następnie dojrzewało w nich na osadzie przez kolejne 8 miesięcy. Doskonale komponuje się z przegrzebkami, indykiem, łagodnymi serami, owocami morza i krabami.

Zalecana temperatura serwowania wynosi 10 - 12°C.

Historia Casas Patronales rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to trójka przyjaciół zdecydowała się zasadzić grona na rodzinnych terenach, a w 2001 rozpoczęli proces renowacji i powiększania starej piwnicy winiarskiej. Po zakończeniu prac w 2003 roku, niemal natychmiastowo rozpoczęto sprzedaż win zarówno w Chile, jak i za granicą.

Popularne Marki