Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Casas Patronales Pinot Noir Gran Reserve 0.75l

Cena sprzedaży
77,00 zł
Kraj: CHILE

Region: MAULLE VALLEY

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 14%

Opakowanie: brak

Apelacja: DO VALLE DEL MAULE

Kolor: czerwone

Smak: wytrawny

Rocznik: 2017

Zapach: dominują tony czerwonych owoców: malin i wiśni;

Smak: soczysty, przyjemne taniny, aromaty kwiatów i przypraw;

Finisz: średnio-długi, delikatny.

Zalecana temperatura serwowania wynosi ok. 16°C. Doskonale komponuje się z daniami wegetariańskimi i sushi.

Casas Patronales Gran Reserva Pinot Noir to wysokiej klasy czerwone wino, do produkcji którego wykorzystano ręcznie zbierane winogrona, następnie poddano je dwunastogodzinnej maceracji na zimno. Kolejnym krokiem był proces fermentacji malolaktycznej w beczkach z francuskiego dębu, a ostatnim elementem produkcji był ośmiomiesięczny proces starzenia.

Historia Casas Patronales rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to trójka przyjaciół zdecydowała się zasadzić grona na rodzinnych terenach, a w 2001 rozpoczęli proces renowacji i powiększania starej piwnicy winiarskiej. Po zakończeniu prac w 2003 roku, niemal natychmiastowo rozpoczęto sprzedaż win zarówno w Chile, jak i za granicą.

Popularne Marki