Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Summus Banfi Toscana 0.75l

Cena sprzedaży
279,00 zł
Kraj: WŁOCHY

Region: TOSKANIA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 14%

Apelacja: IGT

Smak: wytrawny

Kolor: czerwone

Szczep: 40% SANGIOVESE, 40% CABERNET SAUVIGNON, 20% SYRAH

Zapach: intensywne nuty dżemu, przypraw, kawy i tytoniu;

Smak: elegancki, doskonale zrównoważony, ze słodkimi taninami.

Szczepy dojrzewały w różnych rodzajach gleb, od piaszczysto-kamienistych osadów gliniastych do doskonałych gleb gliniasto-wapiennych, charakteryzujących się tendencją do zatrzymywania wilgoci. Wino fermentowało hybrydowo, w zbiornikach z francuskiego dębu i zbiornikach ze stali nierdzewnej w kontrolowanej temperaturze 25-30°C. Wino leżakowało w 350-litrowych beczkach z francuskiego dębu przez około 18-24 miesięcy.

Doskonale komponuje się z dziczyzną, grzybami, serami, czerwonymi mięsami w zawiesistych sosach oraz toskańskimi potrawami.

Popularne Marki