Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

WINNICA JANKOWICE (WIELKOPOLSKA)

Winnica Jankowice - Dolina Samy, powstała w 2010 roku z inicjatywy właściciela nieruchomości –  pana Tomasza Kudli. Położona jest ok 15 km na zachód od granicy miasta Poznania, w dolinie rzeki Sama. Od samego początku projekt jest realizowany pod stałą opieką najlepszych w tej dziedzinie specjalistów w Polsce. Nasze wino powstaje ze starannie wyselekcjonowanych gron najwyższej jakości.

 
 

Winorośle są osobiście pielęgnowane i doglądane przez właściciela. Sam proces produkcji wina oparty jest na tradycyjnych technologiach fermentacji przebiegających pod czujnym okiem gospodarza. Ta mała rodzinna winnica, jako pierwsza tworzy historię i nową tradycję w regionie.Uprawiane są odmiany Regent i Solaris, pochodzące od najlepszego w Europie producenta, posiadające wszelkie wymagane normami prawnymi certyfikaty jakości i pochodzenia.

Również produkcja jest prowadzona pod ścisłym nadzorem i pełną zgodnością z normami EU.Wyposażenie niezbędne do prowadzenia winnicy (rusztowania, druty, kotwy etc.) zostało starannie dobrane i pochodzi od producentów specjalizujących się w dostarczaniu narzędzi i rozwiązań dla tej dziedziny upraw.

 

 

 

 

 

 

 

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 7 z 7
dolina-samy-bordo
Cena:
105,00 zł
dolina-samy-she
Cena:
90,00 zł
dolina-samy-forest
Cena:
105,00 zł
dolina-samy-fiesta
Cena:
90,00 zł
dolina-samy-tango
Cena:
90,00 zł
dolina-samy-viva
Cena:
99,00 zł
dolina-samy-tiga
Cena:
90,00 zł