Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

MUMM CHAMPAGNE

Założyciel domu szampańskiego Mumm - George Hermann Mumm kierował się prostą zasadą – robił tylko to, co najlepsze. Dom szampański powstał w 1827 roku. W 1875 roku, założyciel, zdecydował się ozdobić butelkę szampana jedwabną czerwoną wstążką, symbolem najwyższych zaszczytów we Francji. Aktualnie najwyższym odznaczeniem Państwowym Francji jest Grand Cordon de la Legion d’Honneur (czerwona szarfa Legii Honorowej). Sława tych właśnie butelek sprawiła, że czerwona wstążka stała się charakterystycznym znakiem wszystkich szampanów z jego winnicy.

Dzisiaj o wysoką jakość szampana Mumm dbają najlepsi eksperci, którzy wybierają najbardziej wartościowe grona spośród 77 odmian; dominuje zdecydowanie Pinot Noir, silnie swą obecność zaznacza Chardonnay, najbardziej dyskretnie – Pinot Meunier. Mistrz Piwnicy dodaje do mieszanki co najmniej 20% vol. wina typu reserva aby dopełnić i zaokrąglić kompozycję. Po kilku latach starzenia, szampan odwdzięcza się swojemu mistrzowi, a także staje się znakomitym dowodem, że reguła G. H.Mumm obowiązuje zarówno w zakresie terroir, jak i talentu jego następców.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 5 z 5
mumm-grand-cordon-rose-brut
Cena:
289,00 zł
mumm-olympe-demi-sec
Cena:
289,00 zł
mumm-ice-extra
Cena:
249,00 zł
mumm-grand-cordon-brut-kartonik
Cena:
229,00 zł
champagne-mumm-grand-cordon
Cena:
229,00 zł

Popularne Marki