Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

GLENFIDDICH CHINESE NEW YEAR 2022

Mimo że reszta świata powitała 2022 rok już 1 stycznia, mieszkańcy Państwa Środka dopiero przygotowują się do obchodów tego święta. Przypadający 1 lutego Chiński Nowy Rok to czas, kiedy miliony rodzin mają nadzieję na wspólne spędzenie czasu i uczczenie nowego początku - z tej okazji szukają idealnego prezentu, który będzie symbolem przyszłości, pełnej ekscytujących możliwości. Takim podarunkiem może być ostatnia z serii limitowanych opakowań, zaprojektowanych przez Rlona Wanga.

Tegoroczna wersja zaprasza do spojrzenia w przyszłość i wyobrażenia sobie świata pełnego szczęścia i pomyślności! Graficzna opowieść o przyszłości jest kontynuacją serii z 2020 i 2021 roku, w której artysta na nowo zinterpretował ikonę królewskiego jelenia i przedstawił roczną podróż Charlesa Gordona (zięcia założyciela Glenfiddicha, Williama Granta) do Azji. Gordon wyruszył w nią z kilkoma skrzynkami whisky, marząc o tym, by cały świat poznał klasyczny trunek ze szkockiego regionu Speyside.

Również tym razem centralnym punktem ilustracji jest majestatyczny jeleń, symbolizujący bogactwo, dobrobyt oraz długie życie. Trzecia odsłona trylogii autorstwa Rlon Wanga pokazuje zrealizowaną podróż i pytanie, które zadaje sobie każdy, kto dotarł do celu - Where Next?

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 4 z 4
Promocja
glenfiddich-21-chinese-new-year
Cena regularna:
1119,00 zł
Cena:
1007,10 zł

Obniżka: -10%
Promocja
glenfiddich-18-chinese-new-year
Cena regularna:
669,00 zł
Cena:
602,10 zł

Obniżka: -10%
Promocja
glenfiddich-15-chinese-new-year
Cena regularna:
419,00 zł
Cena:
377,10 zł

Obniżka: -10%
Promocja
glenfiddich-12-chinese-new-year
Cena regularna:
269,00 zł
Cena:
242,10 zł

Obniżka: -10%

Popularne Marki