Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

ZACAPA

Ron Zacapa to słynny rum z Gwatemali, który osiągnął niemal mityczny status. Producenci Ron Zacapa posiadają plantację cukru 350 metrów nad poziomem morza i używają tylko soku z trzciny cukrowej, który został skoncentrowany na specjalny „miód”. Miazga jest delikatnie fermentowana przy użyciu ekstraktów z drożdży ananasowych, po czym jest destylowana w jednokolumnowym miedzianym destylatorze. Następnie rum dojrzewa w beczkach na wysokości 2300 metrów. Oryginalna, najwyższej jakości mieszanka Zacapa 23 leżakuje w solerze w beczkach z produkcji amerykańskiego burbona, hiszpańskiej sherry i europejskiego wina.

Rum Zacapa powstał w 1976 roku dla upamiętnienia obchodów 100. rocznicy założenia miasta Zacapa. Zacapa to miasto w Gwatemali położone około 112 km od miasta Gwatemala. Nazwa Zacapa wywodzi się z języka nahuatl (azteckiego) i oznacza „na rzece trawy.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 6 z 6
zacapa
Cena:
259,00 zł
zacapa-xo
Cena:
609,00 zł