Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

KONIAK FRAPIN

Koniak Frapin to ponad 750 letnia tradycja. Posiadłość założona w regionie Charente w 1270 roku pozostaje niezmiennie w rękach rodziny Frapin, winiarzy i gorzelników z tradycją winiarską i gorzelniczą przez 21 pokoleń. Region Grande Champagne, Premier Cru Cognac, stał się ich ojczyzną. Dzięki wyjątkowym winnicom o powierzchni ponad 240 hektarów rodzina Frapin z pasją uosabia połączenie wiedzy przodków i stuletnich metod produkcji. Wszystkie koniaki są zbierane, destylowane i starzone na terenie posiadłości. W 2008 roku ich „Multimillésime n°1 Frapin” został wybrany „Najlepszym alkoholem na świecie” podczas International Spirits Challenge (ISC) w Londynie. Pierwszy na koniak Cognac Frapin został wyróżniony znakiem Entreprise du Patrimoine Vivant (EPV). Etykieta EPV jest znakiem rozpoznawczym Francji, ustanowionym w celu wyróżnienia francuskich firm z doskonałym know-how rzemieślniczym i przemysłowym. Do tej pory etykietę otrzymały tylko 3 domy koniakowe.

Koniak Frapin to doskonały pomysł jako koniak na prezent, ze względu na swoje wyjątkowe butelki i opakowania. Dodatkowo będzie także dobrym wyborem dla koneserów koniaku, ponieważ poprzez oznaczenie Grand Champangne zalicza się do najlepszej klasy koniaków.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 4 z 4
koniak_frapin_vip_xo2
Cena:
769,00 zł
frapin-vip-xo
Cena:
569,00 zł
frapin-vsop-grand
Cena:
279,00 zł
frapin-12yo-grand-champagne
Cena:
199,00 zł

Popularne Marki