Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Bearface Elementally Aged 0.7L

Cena sprzedaży
139,00 zł
Kraj: KANADA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 42,5%

Opakowanie: brak

Bearface to kanadyjska whisky typu single grain, produkowana z kukurydzy. Wyróżnia ją Elemental Aging - oryginalny system starzenia w trzech rodzajach beczek: z dębu amerykańskiego, francuskiego i węgierskiego, podczas którego beczki wystawione są na działania kanadyjskiej natury. Marka Bearface zadbała również o design butelki - ślady pazurów niedźwiedzia nawiązują do dzikości i kraftowości oraz pochodzenia tej whisky.

Innowacyjne podejście Bearface - wykorzystywanie beczek po winie oraz bardzo jakościowego i wartościowego dębu węgierskiego do starzenia. Ręcznie wyselekcjonowane dębowe beczki dojrzewają w przetworzonych pojemnikach transportowych, gdzie wystawiane są na działanie żywiołów w kanadyjskiej dziczy.

DĄB AMERYKAŃSKI Nasza whisky jest leżakowana w beczkach z amerykańskiego dębu po bourbonie, aby nadać jej nuty miodu, masła i naturalnej wanilii. Nuty degustacyjne: Miód, marcepan, crème brûlée, masło i naturalna wanilia .

DĄB FRANCUSKI Beczki z francuskiego dębu po intensywnych, mocnych czerwonych winach są używane do nadania nut suszonych owoców żurawiny i gruszki oraz bogatego kanadyjskiego czerwonego koloru. Nuty degustacyjne: Suszone owoce, żurawina. Subtelne smaki : szafran, balsamico , morela, gruszka.

DĄB WĘGIERSKI Po trzech latach suszenia na powietrzu nasze nowe beczki z dębu węgierskiego są wypalane na trzy sposoby. Nadaje to wyjątkowy charakter łączący żytnie aromaty z delikatnym dymem. Nuty degustacyjne: Przyprawy korzenne, czarny kardamon, skórka pomarańczy, mandarynka, brązowy cukier, dym