Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

1757 Vermuth di Torino Extra Dry 1l

Cena sprzedaży
125,00 zł

Od 1757 roku jest autentycznym wermutem, ręcznie robionym w małych partiach. Każda etykieta zawiera szczegółowy numer butelki. Kompleksowy, wyważony smak, perfekcyjnie uzupełniający koktajle takie jak Negroni. 

Ten wyjątkowy wermut został zabutelkowany, aby uczcić i oddać hołd ojcom założycielom Cinzano, Giovanniemu Giacomo i Carlo Stefano, którzy w 1757 roku rozpoczęli działalność w Turynie i stworzyli Casa Cinzano.

Świeży, ziołowo-kwiatowy bukiet, perfekcyjny do drinków z ginem Bulldog. Aromat: delikatny śródziemnomorski bukiet z ziół i cytrusów, z nutami kwiatowymi. Przyjemny, przyprawowy finisz z nutą goździków.
Smak: świeży, wytrawny i przyjemny w ustach. Subtelne wino z ziołowo-kwiatowym posmakiem na podniebieniu. Długi, przyjemnie gorzki koniec.

Popularne Marki