Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Nakata Taru Umeshu 0.72l

Kraj: JAPONIA

Pojemność: 720ml

Zaw. alkoholu: 20%

Opakowanie: brak

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

Umeshu to tradycyjna Japońska nalewka śliwkowa powstająca poprzez zalanie japońskich śliwek ume alkoholem (najczęściej używa się shochu lub sake), oraz zasypanie całości cukrem. Następnie składniki wspólnie leżakują dopóki aromat japońskich śliwek nie zdominuje zawartości. Taki proces nadaje umeshu głęboki, słodko - kwaśnawy smak.

Proces macerowania w przypadku Nakata Taru Umeshu trwa przez 1 rok. Po tym czasie trunek przelewany jest do dębowych beczek, w których spędzie kolejne 12 miesięcy. Efektem tego, japońska nalewka śliwkowa nabiera charakteru wyrafinowanego whisky, bądź brandy.

Umeshu dojrzewające w beczkach nie jest codziennym widokiem, co przekłada się na zwiększone zainteresowanie tym trunkiem wśród koneserów Umeshu.

Idealnie komponuje się z kruszonym lodem.