Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Wielkopolska Nalewka Mirabelka 0.5l

Cena sprzedaży
75,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: WIELKOPOLSKIE

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 30%

Opakowanie: brak

Nalewka Mirabelka jest częścią sezonowej kolekcji Wielkopolskiej Manufaktury Wódek. Do tej butelki trafiają jedynie wyselekcjonowane owoce dostarczane przez sprawdzonych dostawców z okolic Murowanej Gośliny i Puszczy Zielonki. To właśnie dzięki nim trunek ten zachwyca odbiorce słodyczą ale także delikatną nutką kwasowości, która wzmacnia doznania smakowe. Należy pamiętać także o walorach zdrowotnych zawartych w użytych w tym alkoholu owocach mirabelki takich jak poprawa krążenia, łagodzenie stanów zapalnych czy przeciwdziałanie anemii. Podsumowując Nalewka Mirabelka zachwyca odbiorcę nie tylko niebagatelnym smakiem ale i właściwościami.

Wielkopolska Manufaktura Wódek to kratowa gorzelnia z Murowanej Gośliny pod Poznaniem założona w 2018 roku. Mimo młodego wieku, jej tradycje sięgają 1957 roku, kiedy to senior rodu Antoni Ima rozpoczął swoją „przygodę” z gorzelnictwem. Wiele z receptur, które wtedy powstały, do dziś są wykorzystywane w codziennej produkcji. Krzysztof Ima, syn Antoniego, to człowiek, który dosłownie urodził się w gorzelni. Wraz z żoną Haliną brał udział w budowie Polmosów, eksperymentował i ulepszał inżynierię gorzelnictwa. Stworzył receptury, które cenione są i wykorzystywane w europejskich gorzelniach. Jakub i Michał, synowie Krzysztofa, kontynuują tradycję zapoczątkowaną przez dziadka i otwierają Wielkopolską Manufakturę Wódek .

Popularne Marki