Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Oliwa Pradorey Extra Virgin 0.75L

Kraj: HISZPANIA

Region: RIBERA DEL DUERO

Pojemność: 750ml

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

Prado Rey Oro Liquido to znakomita oliwa Extra Virgin skomponowana w 100% z najszlachetniejszej odmiany oliwek - Arbequina. Oliwa PradoRey charakteryzuje się bardzo niską kwasowością i brakiem goryczy. Jest niezwykle aromatyczna i znakomicie pasuje zarówno do sałat i dressingów jak i świeżego chleba.

PradoRey to znakomita winnica jednej z najbardziej prestiżowych hiszpańskich apelacji: Ribera del Duero. Zlokalizowana jest w posiadłości Real Sitio di Ventosilia, której nazwa pochodzi z XV wieku, kiedy to była własnością hiszpańskiej rodziny królewskiej. Pałac, który stanowi część zabudowań winiarni, zbudowany został w XVI wieku przez Premiera na dworze Króla Filipa III. Dzisiaj znajduje się tu wspaniały, butikowy hotel służący, licznie odwiedzającym winnicę, koneserom win.

Obecnie posiadłość to ponad 3000 hektarów ziemi, z czego 520 hektarów to winnica. Reszta jest przeznaczona na gaje oliwne, uprawę kukurydzy oraz hodowlę krów i owiec. Winnica PradoRey podzielona jest na wiele pojedynczych parceli, na których uprawiane jest 8 różnych, starych klonów podstawowej dla regionu i oczywiście dla winnicy odmiany Tinto Fino (Tempranillo). Stanowi ona tu 85% łącznych upraw, pozostałe 15% to winorośle Cabernet Sauvignon oraz Merlot.

Piwnice przeznaczone do starzenia win mieszczą 15 000 dębowych beczek, w których leżakują znakomite, bardzo intensywne i skoncentrowane wina, o długim finiszu i znakomitym potencjale dojrzewania. Najwyższy poziom jakościowy win produkowanych przez PradoRey gwarantuje własne, jedyne w regionie, specjalistyczne laboratorium autoryzowane przez Autonomiczny Rząd Castylia i Leon. Tutaj wykonywane są analizy nie tylko dla win PradoRey, ale dla większości producentów z regionu Ribera del Duero. W roku 2007 firma zapoczątkowała produkcję win białych w sąsiadującym regionie Rueda. Dziś ofertę winiarni uzupełniają znakomite, białe wina ze szczepów Verdejo i Sauvignon Blanc.

Popularne Marki