Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

The Irishman 12YO Single Malt 0.7l

Cena sprzedaży
399,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: kartonik

Znakomita, wielokrotnie nagradzana 12-letnia whiskey single malt wyprodukowana z irlandzkiego jęczmienia, trzykrotnie destylowana i dojrzewana w beczkach 1st fill bourbon. Aromat bogaty, z wyczuwalnymi słodkimi nutami wanilii, przypraw, cynamonu, nalewki z goździków i zrównoważonymi aromatami jabłek, gruszek, zwęglonego drewna i świeżo ściętego siana. W smaku oleista, pełna słodyczy wanilii, delikatnie wzmocnionej przez akcenty czarnego pieprzu, przechodząca następnie w smaki soczystych owoców. Finisz długi, z nutami jęczmienia, dębiny, mlecznych krówek i ciemnej czekolady.