Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Tullamore Dew Honey 0.7L

Producent: TULLAMORE
Cena sprzedaży
99,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 35%

Opakowanie: brak

Tullamore Dew Honey powstaje poprzez połączenie wielokrotnie nagradzanej Tullamore Dew Original z naturalnym czeskim miodem. Trzykrotnie destylowana, trzykrotnie starzona w beczkach i mieszana z trzech destylatów irlandzka whiskey wraz z 100% naturalnym miodem, cukrem oraz naturalnymi aromatami, aby stworzyć likier miodowy o niezrównanej gładkości i charakterze.

Czechy charakteryzuje się jednym z najwyższych zagęszczeń pszczelarzy na m2 na świecie. Większość z tych pszczelarzy to niezależne osoby, dla których pszczelarstwo jest pasją. Gwarantuje to wspaniały smak i jakość oraz szczęśliwe pszczoły! Szczęśliwe pszczoły = pyszny miód.

Historia Tullamore Dew sięga lat 30-tych IX wieku, kiedy w Tullamore, miejscowości położonej w sercu Irlandii, założono destylarnię whiskey. Prowadził ją Daniel E. Williams, którego inicjały D.E.W. stały się inspiracją dla nazwy Tullamore Dew. Elegancka butelka Tullamore Dew, skrywająca wysokiej jakości trunek, to również znakomity prezent pod choinkę dla wyrafinowanego smakosza, ceniącego zalety prawdziwej irlandzkiej whiskey. Łagodne, niemal opływowe linie butelki wywołują wrażenie spokoju i relaksu, podkreślone ciepłą, bursztynową barwą trunku. Łagodny, bardzo delikatny smak Tullamore Dew to efekt potrójnej destylacji i kilkuletniego leżakowania w dębowych beczkach. Ta doskonała whiskey, będąca uosobieniem wielowiekowej tradycji produkcji whiskey w Irlandii, wspaniale smakuje z lodem lub odrobiną wody. Świąteczny nastrój z pewnością podkreśli smakowita „Irish coffee” z dodatkiem Tullamore Dew.