Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Ardbeg Traigh Bhan 19Yo 0.7L

Cena sprzedaży
1999,00 zł
Destylarnia: ARDBEG

Kraj: SZKOCJA

Region: ISLAY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 46,2%

Opakowanie: kartonik

Wiek: 19YO

Dostępność:   OSTATNIA SZTUKA

Ta wysublimowana 19-letnia whisky, dojrzewająca w beczkach z amerykańskiego dębu i po sherry Oloroso, jest uosobieniem dojrzałego Ardbega. Część bardzo poszukiwanej i kolekcjonerskiej serii Ardbeg, 19 Years Old Batch 3 to najnowsze wyrażenie. Ta wysublimowana trzecia partia, podobnie jak butelki przed nią, jest inspirowana plażą Traigh Bhan w Islay. Ardbeg Traigh Bhan po mistrzowsku dokonuje niemożliwego – balansując ciszę i crescendo intensywnych smaków. Jednak historia stojąca za tym rzadkim, starzejącym się płynem jest tym, co naprawdę go wyróżnią.

Ardbeg to najbardziej torfowa, dymna i złożona szkocka whisky o zdecydowanym, bezkompromisowym charakterze, pełna mocy a jednocześnie najbardziej harmonijna ze wszystkich Islay Malts. Historia wytwarzania Ardbeg’a na słynącej z czystych jezior i odwiecznych torfowisk wyspie Islay sięga 1815 roku, gdy John MacDougall, potomek jednego z legendarnych szkockich klanów, uzyskał licencję i otworzył destylarnię na swej ziemi na południowym brzegu Islay, kamienistej, chłostanej morskimi wiatrami wyspy u zachodniego wybrzeża Szkocji. Nielegalnie destylowano tu przynajmniej od 1794 roku.

Popularne Marki