Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

TULLAMORE

Whiskey irlandzka to jedna z najbardziej cenionych whisky na świecie. Wytwarzana jest w Irlandii z najwyższej jakości składników, co nadaje jej unikalny smak i aromat. Jeśli jesteś miłośnikiem dobrej whisky, koniecznie spróbuj whiskey irlandzkiej.

Jednym z wyróżników whiskey irlandzkiej jest proces produkcji. Whiskey jest destylowana trzykrotnie, co sprawia, że jest gładka i delikatna. W odróżnieniu od innych rodzajów whisky, whiskey irlandzka jest wytwarzana z dodatkiem owsa, co dodaje jej nieco słodkiego smaku.

Whiskey irlandzka występuje w różnych odmianach, w tym single malt, blended i pot still whiskey. Każda z marek oferuje niepowtarzalny smak i aromat. Niektóre z najbardziej znanych marek to Jameson, Bushmills, Tullamore Dew i Redbreast.

Jeśli chcesz spróbować whiskey irlandzkiej, warto zacząć od popularnych marek, takich jak Jameson. Jameson jest jednym z najlepiej sprzedających się rodzajów whiskey na świecie i oferuje wyjątkowo delikatny smak, który zadowoli każde podniebienie.

Jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, warto spróbować whiskey irlandzkiej z jednego z mniejszych producentów. Ich whisky są często wytwarzane w małych ilościach, co daje im unikalny charakter i smak.

Wyników 1 - 10 z 10
tullamore-dew-0-7l
Cena:
85,00 zł
Tullamore_Dew_12_4c208290738cb.jpg
Cena:
169,00 zł
Tulamore_0.7L_Sz_512339c86606b.jpg
Dostępność:   chwilowy_brak.gif
Cena:
99,00 zł
tullamore-dew-phoenix
Cena:
350,00 zł
tullamore-dew-kamionka1
Cena:
215,00 zł
tullamore-cider-cask-0-7l
Cena:
109,00 zł
tullamore-dew-1l
Cena:
115,00 zł
tullamore-dew-honey
Cena:
99,00 zł