Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Jameson Coopers Croze 0,7L

Cena sprzedaży
189,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: brak

jameson-logologo.jpg

Sekretem whiskey Jameson jest pasja, wiedza i oddanie ludzi, którzy go tworzą. Z myślą o nich powstała seria Whiskey Makers w skład której wchodzą trzy warianty whiskey Jameson, a nazwa każdego znich pochodzi od kluczowych narzędzi, jakimi posługują się oni w swojej pracy.

Jameson Coopers Croze celebruje piękno i bogactwo drewna w beczkach. Procesem tym opiekuje się Mistrz Bednarz - Ger Buckley. Wyraźnie wyczuwalna waniliowa słodycz, współgra z owocowymi i lekko ostrymi nutami.

Irlandzka whiskey typu blended, po raz pierwszy wyprodukowana w 1780 roku przez Johna Jamesona jako jedna z pierwszych czterech whiskey produkowanych w Dublinie, obecnie wytwarzana w Midleton w hrabstwie Cork w Irlandii, wyjąwszy sam proces blendowania, który wciąż ma miejsce w Dublinie. Na każdej butelce umieszczone jest charakterystyczne motto rodziny Jamesonów: Sine Metu - bez strachu. Rocznie sprzedaje się w ponad 120 krajach ok. 22 milionów butelek Jamesona, co oznacza, że jest to najlepiej sprzedająca się irlandzka whiskey na świecie. Do produkcji Jameson’a używa się wyłącznie krystalicznie czystej wody z pobliskich źródeł. Obecnie Jameson tak jak i Power’s butelkowany jest w destylarni Midleton, mieszczącej się na południu Irlandii.

jameson-distillery.jpg

Popularne Marki