Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

1770-glasgow-triple-distilled-butelka5

1770 Glasgow Triple Distilled 0.5l

Cena sprzedaży
245,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: LOWLANDS

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 46%

Opakowanie: kartonik

Zapach: jabłka, ananasy, karmel, toffi, morele, zielona herbata, wanilia, karmel i lukrecja;

Smak: jabłka, cappuccino, mleczna czekolada, wanilia, trawa cytrynowa oraz akcenty dębów;

Finisz: średnio-długi, miód, wanilia i dojrzałe owoce.

Glasgow 1770 Triple Distilled jest whisky leżakowaną w tzw. "virgin oak casks" oraz posiada naturalną barwę i nie przeszła filtracji na zimno. 

Glasgow Distillery Company powstało w 2012 roku, po około 100 latach, w trakcie których w mieście nie powstała żadna nowa gorzelnia. Nazwa gorzelni "1770" odnosi się do Dundashill Distillery, która funkcjonowała w okolicy w latach 1770-1902. Zakład posiada trzy alembiki do whisky oraz jeden do destylacji ginu. 

Popularne Marki