Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Clynelish Reserve, Game Of Thrones House Tyrell 0.7l

Cena sprzedaży
609,00 zł
Destylarnia: CLYNELISH

Region: HIGHLANDS

Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 51.2%

Opakowanie: tuba

Clynelish to jedna z czterech szkockich destylarni należących do marki Johnnie Walker. Destyluje bogatą, górska whisky, lubianą na całym świecie w wersji słodowej, jak i jako składnik mieszanki Johnnie Walker. Założona w 1819 roku przez księcia Sutherland, Clynelish była jedną z pierwszych destylarni wybudowanych w Szkocji. Od początku swojego istnienia przeszła wiele zmian, a budynki w których dziś destylowany jest złocisty alkohol powstały w latach 60. XX wieku. Destylarnia do produkcji swoich dramów wykorzystuje wodę z Clynemilton, o której mówi się, że zawiera cząsteczki złota i która od 1819 roku zaopatruje pobliska wioskę Brora. Z tego też powodu, gorzelnicy Clynelish często mówią, że nie produkują zwykłej whisky, a płynne złoto!

Popularne Marki