Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Macallan Terra 0.7L

Cena sprzedaży
1190,00 zł
Destylarnia: MACALLAN DISTILLERY

Kraj: SZKOCJA

Region: HIGHLANDS

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43.8%

Opakowanie: kartonik

Macallan Terra to Szkocka Whisky Singel Malt classy premium. Seria Quest Collection która powstała w 2017 roku i przeznaczona do dystrybucji w Travel Retail. Składa się z czterech różnych whisky  bez oznaczenia wieku: Quest, Lumina, Terra i Enigma. Celem nowej kolekcji, która zastąpiła poprzednią colekcje The Macallan 1824, było poszukiwanie doskonałego dębu, oraz pokazanie różnych walorów smakowych które kształtują się w whisky dzięki dębu amerykańskie, europejskiego, sezonowanych w różnych typach sherry, beczkach po burbonie oraz tych pierwszego napełnienia, jak i ponownego.

 

Aromaty rodzynek, suszonych jagód, śliwek, czekoladowo waniliowe aromaty z dobrze wyczuwalną nutą dębu. Smak rozbudowany, przez konfiturę pomarańczową do wiśni w czekoladzie oraz cynamon. Na podniebieniu lekka waniliowo dębowa goryczka. Finisz długi kontynuowany przez suszone owoce oraz skorki pomarańczy, toffi i cynamon.

Popularne Marki