Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Quinta Da Alorna Lutra Tinto 0.75l

Cena sprzedaży
39,00 zł
Kraj: PORTUGALIA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 13%

Opakowanie: brak

Smak: wytrawny

Kolor: czerwone

Lutra jest najnowszą marką Quinta da Alorna. Nazwa pochodzi od wydry europejskiej, która jest zagrożonym gatunkiem, lecz Portugalia, a szczególnie rzeka Tag (Tejo), od której pochodzi nazwa regionu, jest bogatym siedliskiem tego drapieżnego ssaka. Nazwa jest swego rodzajem hołdem, gdyż rzeka ta ma niebagatelny wpływ na mikroklimat regionu oraz stylu wytwarzanych tu win. Jest to sekretny kupaż czterech lokalnych odmian, a fermentacja odbywa się w stalowych kadziach. W barwie rubinowe, o aromatach dojrzałych czerwonych owoców jak śliwka czy malina z kwiatowymi niuansami. W ustach krągłe i o dobrej strukturze w owocowym stylu. Finisz jest długi i przyjemny. Wino do swobodnego picia, jak i wszelkiego rodzaju tapas, do pulpecików w sosie pomidorowym, lecza warzywnego z kiełbasą, bitek w sosie czy klasycznych gołąbków.

Popularne Marki