Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Waipara West N Block Chardonnay 0.75L

Cena sprzedaży
110,00 zł
Kraj: Nowa Zelandia

Region: Waipara

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 13,5%

Smak: wytrawny

Waipara, uznany region uprawy winorośli w North Canterbury, znajduje się 60 km na północ od Christchurch na Wyspie Południowej. Winorośl po raz pierwszy posadzono w tej dzielnicy w 1981 r., chociaż komercyjna produkcja wina rozpoczęła się dopiero w 1990 r. Waipara ma wiele naturalnych zalet w produkcji winogron dzięki długim, suchym, ciepłym latom, osłoniętym przed zimnymi wschodnimi wiatrami szeregiem przybrzeżnych wzgórz, ale wystawionym na działanie upałów. wiatry północno-zachodnie, które pomagają kontrolować choroby. Ryzyko suszy jest łagodzone przez nawadnianie, a długie, suche jesień w połączeniu z dobrą dobową zmiennością, pomagają zapewnić dojrzałość fenolową i złożoność.

Popularne Marki