Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Crystal Head Vodka Czaszka ONYX 0.7L

Cena sprzedaży
359,00 zł
Kraj: KANADA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Firma produkująca wódkę Crystal Head zdecydowała się na wyprodukowanie wódki w możliwie najczystszej formie. Aby to zrobić drastycznie zmieniono normy czystości zrówno w odniesieniu do wody, zbóż, proceu produkcji, jak i nawet idealnej czystości butelek. Zrezygnowano również całkowicie z dodatków takich jak cukier, gliceryna, olejek cytrusowy i syntetyczne aromaty. W ciągu ostatniego tysiąca lat w miejscach o wielkiej duchowej mocy takich jak półwysep Jukatan oraz Tybet odkryto 13 kryształowych czaszek. W trakcie analizy naukowej wykazano, że mają pomiędzy 5tys a 35tys lat. Każdą czaszkę została wyrzeźbiona z pojedynczego kawałka czystego kryształu. Nikt nie wie w jaki sposób i dlaczego zostały zrobione. Nie ma na nich żadnych dostrzegalnych śladów narzędzi, które mogłoby stanowić jakąkolwiek wskazówkę. Pięć z tych czaszek wydaje się być utracone na zawsze. Pozostałe osiem, każda o unikalnym rozmiarze i kolorze pozostaje w rękach prywatnych i publicznych (m.in. w British Museum) . Są wysoko cenione przez swoich właścicieli i uznawane za źródło wiedzy, pozytywnej energii i nadzieja na lepszą przyszłość. Były one inspiracją dla producentów tej wódki, dlatego myśląc o najlepszym naczyniu dla ich najczystszej wódki nadali mu kształt czaszki, a samej wódce nazwę Crystal Head.