Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Sklepy partnerskie

SKLEPY PARTNERSKIE

Poniżej lista sklepów partnerskich, w których można kupić asortyment dostępny na platformie internetowej ŚWIAT ALKOHOLI:

Lista jest na bieżąco aktualizowana, wkrótce nowe punkty partnerskie i punkty odbioru. Oferta punktów partnerskich jest ofertą niezależną.

Nie wszystkie produkty są dostępne w sklepach partnerskich, w celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepami.

 

ŚWIAT ALKOHOLI

ul. Dąbrowskiego 475, 60-451 Poznań - Smochowice

telefon 600 961 791

Poniedziałek - Sobota 9.00 - 21.00 Niedziela nieczynny

 

ŚWIAT ALKOHOLI

ul. Poznańska 35, 60-850 Poznań - Jeżyce

telefon 61 227 54 45

Poniedziałek - Sobota 9.00 - 22.00 Niedziela nieczynny