Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy świadomi z zagrożeń wynikających z nieodpowiedniego spożywania alkoholu. Dlatego jako odpowiedzialny sprzedawca wzmacniamy swoją odpowiedzialność społeczną poprzez pełne przestrzeganie zasad dotyczących świadomego i właściwego spożywania alkoholu, wspieramy odpowiedzialność społeczną, a także respektujemy wszelkie przepisy prawa reglujące odpowiedzialną i właściwą sprzedaż alkoholu.

Odpowiedzialny sprzedawca

Każdy z naszych sprzedawców odbył szkolenie w zakresie odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu, rozumianej jako brak przyzwolenia na sprzedaż alkoholu osobom niepełnoletnim i nietrzeźwym, a także reagowanie na sytuację kiedy alkohol jest spożywany w nieodpowiedni sposób lub w niewłaściwym miejscu.

Alkohol. Tylko dla pełnoletnich.

W przypadku wątpliwości co do pełnoletności kupującego alkohole w naszymsklepie, sprzedawca każdorazowo żąda okazania dokumentu potwierdzającego pełnoletność. Przeprowadziliśmy liczne szkolenia, m.in. w ramach akcji "Pozory mylą, dowód nie", w zakresie podniesienia  kwalifikacji w obszarze asertywnych zachowań, dotyczących odmowy sprzedaży alkoholu osobom nieletnim, a także w zakresie obowiązującego w tej kwestii prawa.

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu.

W ramach kampanii "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu", inicjowanej przez podmioty branży alkoholowej i piwowarskiej, wzieliśmy udział w szkoleniu dotyczącym zagrożeń spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców, a także w akcjach promujących tę kampanię przez oznaczenie i promowanie hasła i logo w naszym sklepie.

W ciąży nie piję alkoholu.

Nawet niewielka ilość alkoholu wypitego w ciąży może zaszkodzićnienarodzonemu dziecku, dlatego z całą odpowiedzialność wspieramy akcję "W ciąży nie piję alkoholu" i przestrzegamy jej zasad, a także promujemy niniejsze hasło i logo w naszym sklepie.

Pamiętaj! Pij odpowiedzialnie!