Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

SHOCHU

SHOCHU powstało w Japonii co najmniej 500 lat temu. Jest podobne do SOJU , podobnie ma niską zawartość alkoholu. Shochu jest również najczęściej wytwarzany ze słodkich ziemniaków (imo-jochu), jęczmienia (mugi-jochu) lub ryżu (kome-jochu). Smak i jakość shochu mogą się znacznie różnić od siebie. Najwyższej jakości shochu to honkaku shochu i jest destylowane pojedynczo, dzięki czemu zachowuje smak podstawowych składników. Shochu ze słodkich ziemniaków ma zupełnie inny smak, niż shochu z ryżu. Najczęściej podaje je się na samym lodzie lub zmieszane z zimną lub ciepłą wodą ewentualnie z dodatkiem świeżego soku owocowego. W Azji stosuje się je również jako zamiennik alkoholu w klasycznych koktajlach, takich jak Martini czy Negroni.

Cena Sochu jest bardzo zbliżona do ceny tradycyjnych azjatyckich alkoholi w tym do Sake. Można je kupić tylko w sklepach specjalistycznych. Dostępne w sklepie Świat Alkoholi Poznań i najlepszych sklepach specjalistycznych w dużych miastach jak Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Wrocław, Kraków.

Producent:
Wybierz producenta
Nie znaleziono wpisu