Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

SMAKI AZJI

baner smaki azji

Alkohole azjatyckie zdobywają coraz większą popularność w naszym kraju, co jest związane głównie z licznymi podróżami Polaków do krajów azjatyckich. Do tej pory najbardziej znanym alkoholem z Azji było oczywiście japońskie Sake (Nihonshu) oraz japońskie wina śliwkowe Ume. Również rosnąca popularność kuchni azjatyckiej spowodowała wzrost zainteresowania trunkami z Dalekiego Wschodu. Licznie powstające restauracje czy delikatesy azjatyckie, specjalizujące się w kuchni azjatyckiej zaczęły serwować róźnego rodzaju alkohole z tamtych regionów. Kuchnia japońska to oczywiście w przeważającej mierze Sushi i bardzo modne ostatnio Sushi Bary. Na rynku znaleźć można doskonałe restauracje chińskie, ale też bardzo modne ostatnio restauracje kuchni tajskiej, co wiąże się z kolei z podróżami naszych rodaków do Tajlandii. Jednak hitem ostatniego roku, obok sake i win śliwkowych jest alkohol koreański - Soju (czyt. sodżu). Jest to napój alkoholowy robiony na bazie ryżu, ziemniaków, pszenicy, jęczmienia, batatów lub tapioki. Soju zawiera od 16,8 do 53% alkoholu, jest bezbarwne, a w smaku podobne do wódki, ale trochę słodszy z powodu cukrów dodawanych w procesie produkcji.

ikona jakiego alkoholu szukasz

 

 

 

ikona sake   ikona umeshu   ikona soju   ikona wino

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 18 z 18
jinro-chamisul-fresh-soju3
Dostępność:   produkt-niedostepny.gif
Cena:
39,00 zł
choya-sake-smooth-dry
Cena:
75,00 zł
sake-junmai-jozen-on-the-rocks-0-72l
Dostępność:   chwilowy_brak.gif
Cena:
99,00 zł
choya-sake-0-75l
Cena:
65,00 zł
sake-junmai-ginjo-jozen-pink-0-72l
Cena:
109,00 zł
jinro-24-soju-0-7l
Dostępność:   chwilowy_brak.gif
Cena:
109,00 zł
Nuwang-Ume-Pflaume-0.5L
Cena:
29,00 zł
Nuwang-Lychee-0.5l
Cena:
29,00 zł
choya_sake_risvin
Cena:
55,00 zł
Choya_Silver_0.5_51d54ae422b29.jpg
Cena:
29,00 zł

Popularne Marki