Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

MEZCAL

MEZCAL_50ed63131b15d.jpg

Mezcal (lub Mescal) to narodowa wódkameksykańska. Odmianą mezcalu najbardziej znaną poza granicami Meksyku jest tequila. W przeciwieństwie jednak do tequili tradycyjny mezcal jest nie destylatem sporządzonym ze sfermentowanego soku, lecz z całego rdzenia (piña) agawy. Różnica dotyczy również gatunku agawy użytego do produkcji, mezcal wytwarza się z wielu gatunków agaw zielonych, natomiast tequilę wyłącznie z agawy niebieskiej (Agave tequilana) i to tylko w regionie Tequila. Do tequili nigdy nie dodaje się gąsieniczki \"gusano rojo\", dlatego nie ma tequili z robakiem, jest tylko mezcal z robakiem.

Mezcal po zakończeniu destylacji zawiera ponad 90% alkoholu. Mimo to nie jest tak ostry w smaku jak chociażby spirytus. Mezcal można rozcieńczyć z wodą lecz według rdzennych Meksykanów jest to swego rodzaju profanacja. Najlepiej spożywać Mezcal w czystej postaci, a zawartego w butelce robaczka \"gusano rojo\" zjada osoba, której wypadnie on z butelki do kieliszka.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 9 z 9
mezcal-zignum-joven-0.7l
Cena:
175,00 zł
lajita-0.7l
Dostępność:   chwilowy_brak.gif
Cena:
220,00 zł
Se-Busca-Mezcal-anejo
Cena:
310,00 zł
Mezcal-Se-Busca-reposado
Cena:
275,00 zł
Mezcal-Se-Busca-Joven4
Cena:
259,00 zł
San-cosme-mazcal
Cena:
199,00 zł
monte-alban-mezcal1
Cena:
165,00 zł
Mezcal_Beneva_0._51d564d6d528c.jpg
Cena:
159,99 zł

Popularne Marki