Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

SOJU

Soju (소주,燒酒) - koreański narodowy napój alkoholowy o zawartości 16% do 45% alkoholu. Jest przejrzysty jak wódka, jednak lekko słodkawy o charakterystycznym zapachu alkoholu. Jest wytwarzany przez scukrzenie, fermentację i destylację surowej skrobii (ziemniaczana lub kukurydziana). Następnie tak wytworzony alkohol rozcieńcza się wodą do uzyskania odpowiedniego poziomu alkoholu. Dozwolona jest też kompozycja smaków i używanie mieszanki skrobii z innych produktów jak np. z batatów. Soju dosłownie tłumaczone w koreańskim języku oznacza „zapalić alkohol (flame)” i nawiązuje do procesu destylacji zacieru na otwartym ogniu.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 5 z 5
jinro-chamisul-fresh-soju3
Dostępność:   produkt-niedostepny.gif
Cena:
39,00 zł
jinro-24-soju-0-7l
Dostępność:   chwilowy_brak.gif
Cena:
109,00 zł