Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

MALAGA

Mocne, słodkie, hiszpańskie wino, produkowane w słonecznej Andaluzji, w okolicach miasta Malaga. Dzisiaj mniej popularne, ale jeszcze w XIX wieku było faworytem na dworze angielskim i carskim. Około 400 lat temu słodka, wzmacniana alkoholem Malaga należała do najbardziej cenionych win w ówczesnym świecie. To mocne, deserowe wino z podsuszonych na słońcu winogron odmian Muscat oraz Pedro Ximenes charakteryzuje się gęstą i ciężką konsystencją oraz delikatnym aromatem, jest bardzo słodkie, jednak z wyczuwalną goryczką.

Wino leżakowane jest w beczkach z amerykańskiego dębu. Różne rodzaje mają różne barwy w zleżności od leżakowania, od złotego przez bursztynowy i mahoniowy, aż po czarny, większość jednak, ma głęboki, brązowy kolor. Oficjalnie rozróżnia się aż 16 typów Malagi o mocy 15%-23% procent alkoholu, przeważnie około 18%, jak większość win wzmacnianych pijemy ją schłodzoną. Podajemy ją jako aperitif, bądź też w charakterze wina deserowego, często wykorzystuje się ją w kuchni jako dodatke do potraw i sosów.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 2 z 2
MALAGA-CRUZ
Cena:
49,00 zł
MALAGA-DULCE-PEDRO-XIMENEZ
Cena:
79,00 zł