Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Pinaq Original Pineapple Liqueur 1l

Cena podstawowa
215,00 zł
Cena sprzedaży
193,50 zł

Obniżka: -10%
Kraj: HOLANDIA

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 17%

Opakowanie: brak

Zapach: ananas, marakuja, miód oraz karmel;

Smak: mieszanka tropikalnych owoców, natychmiastowo odczuwamy słodkie akcenty na przemian z kwaśnymi nutam;

Finisz: rozgrzewający efekt francuskiego koniaku.

Pinaq Original Pineapple to wykwintny likier klasy premium, będący delikatną mieszanką francuskiego koniaku dojrzewającego w dębie, holenderskiej wódki ultra premium, hawajskiego złotego ananasa oraz odrobiny marakui.

Niespotykany projekt butelki sprawia że Pinaq zachwyci każdego, stając się idealnym prezentem.

Zalecane serwować odpowiednio schłodzone lub w formie dodatku do koktajli.

Wszystkie produkty Pinaq są bezglutenowe, bezmleczne, bez GMO oraz w pełni przyjazne weganom.