Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

brak obrazka

Suau 25 YO 0.7L

Cena sprzedaży
415,00 zł
Kraj: HISZPANIA

Region: MAJORKA

Smak: słodki

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 37%

Opakowanie: kartonik

Brandy Suau produkowana jest w Bodega Suau, na Majorce, w okolicach Pont d'Inca, w gorzelni założonej w 1851 roku przez kapitana Juana Suau i Bennaser. Jest to brandy produkowana według znanego, hiszpańskiego systemu "Solera", zgodnie z miejscową tradycją od ponad 160 lat. Corocznie w Bodega Suau produkowana jest ograniczona ilość 30.000 butelek tej wyśmienitej brandy.

Trunek leżakuje 25 lat, w miejscowych piwnicach, w 225 litrowych beczkach, wykonanych z amerykańskiego dębu Limousin, które nadają mu wspaniałego złocistego koloru i pełnego smaku. Podczas wieloletniego leżakowania brandy odparowuje z beczek. Jej objętość zmniejsza się o ok.10%, jednak co roku beczki uzupełniane są "świeżą" brandy, do pełnej objętości 225 litrów. Takie uzupełnianie odbywa się przez 7 kolejnych lat. Na taki pracochłonny proces produkcji typu "solera" może sobie pozwolić niewielu hiszpańskich producentów.

Następnie beczki poddawane są dalszemu leżakowaniu aż do osiągnięcia pożądanego wieku, 15, 20, 25,30,40,50 i nawet 100 lat, a następnie są butelkowane i w takich wersjach wprowadzane do sprzedaży.

Popularne Marki