Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Bacardi Pineapple 1L

Producent: BACARDI
Kraj: PORTORYKO

Region: KARAIBY

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 32%

Opakowanie: brak

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

Bacardi Pineapple Fusion to alkohol, którego podstawę stanowi rum Bacardi Carta Blanca. Rum ten mieszany jest z naturalnym aromatem ananasowym. Doskonale smakuje w upalne, letnie dni w czystej postaci lub jako dodatek do koktajli.

 

Bacardi jest największą amerykańską rodzinną firmą na świecie. Została założona 4 lutego 1862 roku przez głowę rodziny - Don Facundo Bacardi Masso, który kupił gorzelnię w Santiago de Cuba. Działalność rozpoczeli od odrzucenia powszechnie obowiązujących schematów i przyjeli własne unikalne mieszanki, które w połączeniu z rewolucyjnym procesem produkcji rumu, zmieniły na zawsze sposób wytwarzania tego typu alkoholu.

Dlaczego wizerunek nietoperza? Stare Kubańskie wierzenia mówią, że przynoszą szczęście. Kiedy Doña Amalia Bacardi zauważyła nietoperze owocowe w gorzelni, nalegała by ich wizerunek był widoczny na każdej butelce. Kolejne pokolenia niejednokrotnie się zastanawiały, czy to właśnie ta maskotka firmowa pomogła przetrwać cięższe czasy i odnieść tak horrendalny sukces? Na te pytanie nigdy nie uzyskamy odpowiedzi, natomiast wiemy, że wizerunek nietoperza już na zawsze będzie towarzyszył marce Bacardi.

Obecnie Bacardi jest największym producentem rumu na świecie, generując ponad 5 miliardów dolarów rocznego przychodu w wyniku sprzedaży ponad 200 milionów butelek w więcej niż 100 krajach. Bacardi posiada tak ogromne moce przerobowe, że destylarnia w Puerto Rico bardziej przypomina koncern paliwowy.

bacardi-logo.jpg