Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Zaka Panama 0.7l

Kraj: PANAMA

Region: AMERYKA PÓŁNOCNA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 42%

Opakowanie: kartonik

Wiek: 7YO

Dostępność:   produkt-niedostepny.gif

Kolor: bursztynowy;

Zapach: banan, papaja, brzoskwinie, skóra, karmel i cynamon.

Smak: bogaty i zrównoważony, kwiatowe oraz korzenne akcenty;

Finisz: delikatny i długi.

Zalecane spożywać solo lub z lodem.

Zaka Panama został stworzony z wyselekcjonowanych, najbardziej ekskluzywnych rumów. Leżakuje minimum 7 lat w beczkach z amerykańskiego dębu, odkrywając niesamowicie złożony i głęboki charakter. Ten Panamski rum swój wyjątkowy charakter zawdzięcza podwójnemu procesowi starzenia.

W tradycyjnej kulturze Voodoo Zaka jest bogiem rolnictwa i urodzaju, zazwyczaj przedstawianym jako prosty, hojny człowiek będący blisko społeczeństwa. Rumy Zaka powstały jako hołd złożony plantatorom oraz rolnikom, których wiedza oraz pasja przyczyniła się do stworzenia jednego z najlepszych rumów na świecie.

 

 

Popularne Marki