Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Lillet_Rose_17___52e6bd76cf408.jpg

Lillet Rose 17% 0.75l

Cena sprzedaży
59,00 zł

Jest to mieszanka 85% wina bordoskiego z likierami produkowanymi z dziesięciu różnych owoców i macerowanymi ze skórką pomarańczy i dodatkiem chininy. Lillet dojrzewa w dębowych beczkach. Chociaż oryginalny receptura pochodzi z XIX w., obecnie produkowany jest na podstawie receptur z 1987 (biały) i 1990 (czerwony). Lillet według obecnej receptury jest bardziej owocowy i mniej gorzki. W sprzedaży dostępna jest wersja biała (blanc) i czerwona (rouge), w kategoriach vintage i non-vintage, różniących się beczkami używanymi do starzenia. Biały lillet jest wytwarzany z winogron odmian sauvignon blanc, sémillon i muscadelle. Podstawą czerwonego wariantu są klasyczne szczepy merlot i cabernet sauvignon.

Lillet bierze nazwę od spółki braci gorzelników, kupców win i napojów spirytusowych, założonej w mieście Podensac, w regionie Bordeaux na terenie Francji. Receptura likieru została opracowana w 1887. Likier podaje się jako aperitif, dobrze schłodzony z plastrami owoców cytrusowych. Serwuje się go również z łososiem i innymi delikatnymi rybami. Lillet znany jest miłośnikom powieści Iana Fleminga o brytyjskim agencie MI6 Jamesie Bondzie: wchodzi w skład drinka zaprezentowanego w powieści z 1953 Casino Royale. James Bond nazwał drink vesper na cześć swojej dziewczyny Vesper Lynd.

Popularne Marki