Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Ardbeg Wee Beastie 5yo 0.7l

Producent: ARDBEG
Cena podstawowa
229,00 zł
Cena sprzedaży
209,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: ISLAY

Zaw. alkoholu: 47.4%

Pojemność: 700ml

Opakowanie: brak

Smak: dymny i torfowy

Ardbeg Wee Beastie jest zadziwiająco wyrafinowany, jak na tak krótko starzony trunek. Pomimo swojego młodego wieku jest mocny, oleisty i kremowy z ładną sekwancją smaków, typową dla Islay oraz momentami z słodko-owocowymi akcentami.

Zapach: na początku słodki, następnie przechodzi w mięsne aromaty, dostrzeżemy dym torfowy, nuty ziołowe, żywicę sosnową, czarny pieprz i rozgrzewający drewno. U niektórych osob słodki aromat powraca z olejkiem pomarańczowym i kremową wanilią;

Smak: Mocny, tłusty, pieprzny i rozgrzewający początek, następnie wyczuwalny olej smołowy, anyż, goździki przechodzące przez słodkie nuty wanilii i mlecznej czekolady. Słodycz zanika wraz z drobnym torfowym dymem w kierunku finiszu.

Finisz: średnio-długi, oleisty, korzenny i momentami ciepły z subtelnymi nutami smoły, torfu, dymu, pieprzu, suchego dębu oraz słonego karmelu.