Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

rum_eminente_gratis_ceramika_1

Eminente Ron De Cuba Reserva 7YO 0.7L + gratis

Cena sprzedaży
285,00 zł
Kraj: KUBA

Region: KARAIBY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 41,3%

Opakowanie: brak

Przy zakupie butelki rumu EMINENTE RON DE CUBA otrzymasz prezent w postaci zestawu EL CAFECITO zawierający filiżankę do espresso wraz z talerzykiem oraz mlecznikiem wykonane ręcznie z terakoty.

Kuba -wyspa kształtem przypominającą krokodyla, potocznie nazwana przez jej mieszkańców „Isladel Cocodrilo”. Sławny gad z Kuby natchnął twórców Eminentei posłużył jako naturalna inspiracja dla projektu butelki, której szklana faktura przypomina skórę krokodyla.

Twórcą rumu Eminentejest najmłodszy Maestro Ronerona Kubie, który dorastał w otoczeniu pól trzciny cukrowej w prowincji Villa Claraw centrum wyspy -CésarMarti. W wyniku swojego kunsztu, CésarMartí, stworzył dla Eminentenowy styl kubańskiego rumu: czerpiący inspirację z XIX-wiecznego kubańskiego rumu, przywołując jego bogactwo i głębię. Co więcej, CésarMartínadał temu kubańskiemu trunkowi odnowioną złożoność, opanowując sztukę starzenia i mieszania aguardientes. Nazywane „duszą Kuby”, aguardientesto najbardziej aromatyczne i złożone eaux-de-viez trzciny cukrowej jakie wyspa produkuje. Aguardientedojrzewają w beczkach z białego dębu używanych do leżakowania whisky, są mieszane i ponownie dojrzewają z tradycyjnym lekkim kubańskim rumem destylowanym do 95% ABV. Mieszanka dojrzałych aguardientesi lekkich rumów tworzy kubański rum, jaki znamy. Aguardientewnosi złożoność i głębię aromatów, a lekki rum dodaje witalności dzięki sile alkoholu. Skupiając się na wyrafinowanych aguardientes, Eminentewyznacza nowe standardy. EminenteReservatworzona jest z 70% dojrzałych aguardientes, najwyższym odsetku wśród wszystkich kubańskich rumów.