Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Belvedere Organic Lemon Basil 0.7L

Cena sprzedaży
199,99 zł
Destylarnia: POLMOS ŻYRARDÓW

Kraj: POLSKA

Region: MAZOWSZE

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Belvedere Organic Infusions Lemon & Basil to soczysta struktura o smaku tarty cytrynowej, ziołowej bazylii, kwiatów czarnego bzu oraz słodkich winogron muscat.

Wódki Belvedere są wytwarzane z polskiego żyta, krystalicznie czystej wody oraz destylowane ogniem. Nie zawierają żadnych dodatków oraz są produkowane zgodnie z przepisami dotyczącymi produkcji polskiej wódki. Są wytwarzane w jednej z najdłużej, nieprzerwanie działających destylarni w Polsce, w której produkuje się wódkę od 1910 roku. Mistrzowie destylacji żyta w Belvedere czerpią inspiracje z 600-letniej tradycji sztuki gorzelniczej, przeobrażając polskie żyto w niezwykłe alkohole o wyjątkowym  smaku i charakterze.

Pochodzenie polskiego żyta wykorzystywanego przez Belvedere jest w 100% pewne, dzięki czemu nasi mistrzowie destylacji korzystają wyłącznie z wyselekcjonowanego żyta najwyższej jakości.  Podobnie jest w przypadku wódek Belvedere Organic Infusions –Belvedere pozyskuje najwyższej jakości, w 100% organiczne owoce i składniki roślinne, posiadające certyfikaty ekologiczne, aby w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem wyrabiać alkohole super premium o unikalnych i złożonych kompozycjach smakowych.  Efektem jest wyjątkowa linia niezwykle dobrze zbalansowanych, organicznych wódek smakowych.

Aby docenić wyjątkowe i różnorodne profile każdej cechy, Belvedere Organic Infusions najlepiej degustować w świeżo przygotowanych koktajlach z wodą gazowaną. Wódki Belvedere Organic Infusions zapewniają niezrównane doznania smakowe –od świeżości i lekkości, po złożoność, intensywność.

Popularne Marki