Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Starka 40-letnia 0.7L

Producent: STARKA
Cena sprzedaży
2829,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: POMORZE ZACHODNIE

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 43,5%

Opakowanie: kartonik

Starka 40 została wytworzona według staropolskiej receptury na bazie najwyższej jakości destylatu żytniego. Szlachetny smak, wspaniały aromat, głęboka, złocisto-bursztynowa barwa to wynik wyłącznie naturalnych przemian zachodzących w procesie dojrzewania w dębowych beczkach w najlepszym mikroklimacie głębokich piwnic Szczecińskiej Fabryki Wódek. Na ostateczny bukiet tej okowity złożyło się kilka roczników, z których najmłodszy leżakował przez 40 lat.

Wartościowy trunek podkreśla odpowiedni design. Szyjka karafki została opleciona bydlęcą skórą i zapięta pozłacaną spinką z „S” – znakiem towarowym marki. Butelka dekorowana jest farbami zawierającymi prawdziwe 24-karatowe złoto i oznaczona indywidualną ręcznie numerowaną etykietą, na której widnieje podpis prezesa Szczecińskiej Fabryki Wódek. Ten skarb zamknięto w obitej skórą drewnianej skrzynce ozdobionej mosiężnymi elementami, wewnątrz wyściełanej filcem. Do każdej Starki 40 załączony jest certyfikat, który świadczy o autentyczności produktu. Całość wykonana jest ręcznie, jak przystało na rzemieślniczy specjał.

Szczecińska Fabryka Wódek ,,STARKA” Spółka z o.o. stoi w miejscu dawnego, powstałego w 1863 roku Browaru Victoria. 11 stycznia 1946 roku fabryka stała się własnością Polskiego Monopolu Spirytusowego. Od tego czasu z dumą produkujemy wysokiej jakości wyroby spirytusowe w kilkunastu gatunkach. Wachlarz naszych alkoholi jest szeroki – od tradycyjnych polskich wódek czystych, poprzez wódki kolorowe, aż po naturalne okowity. Największą dumą naszej fabryki jest Starka – doskonała okowita, którą od lat wytwarzamy według oryginalnej i niezmiennej receptury. Naszym najważniejszym celem jest wydobycie z alkoholu jego niepowtarzalnego i wyrazistego smaku. W głębokich piwnicach naszej fabryki alkohol dojrzewa powoli, a dzięki długiemu procesowi leżakowania, odpowiedniej temperaturze i wilgotności powietrza, nabiera wyjątkowego i szlachetnego aromatu.

 starka 40yo butelkastarka 40yo skrzynka