Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Zielona Natura Zbożowa 0.5l

Cena sprzedaży
55,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: PODLASIE

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Zapach i smak: łagodny, o dosyć wytrawnym charakterze;

Zielona Natura Zbożowa to wysokiej klasy wódka, produkowana w najmiej skażonej ekologicznie okolicy Puszczy Białowieskiej. Spirytus wykorzystany do produkcji tej wódki jest jednym z najczystszych w swojej klasie ze względu na starannie dobrane polskie żyto.

Old Polish Vodka jest rodzinną firmą, funkcjonującą od 2007 roku. Pierwotnie wyroby były wytwarzane w zewnętrznych gorzelniach, m.in.: Polmosie Józefów, następnie w Polmosie Sieradz. Od 2014 posiadają własny zakład mieszczący się niewielkiej miejscowości Lewkowo nieopodal Puszczy Białowieskiej. Proces produkcji trunków nie odbiega od tradycyjnych, starodawnych metod. Wszystkie zboża, owoce i zioła pozyskiwane są od lokalnych firm z Podlasia.

 logo-old-polish.jpg