Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Absente_Absinthe_52e6b8c6e03e5.jpg

Absente Absinthe 55% 0.1L

Cena sprzedaży
50,00 zł
Kraj: FRANCJA

Pojemność: 100ml

Zaw. alkoholu: 55%

Opakowanie: brak

Likier stworzony z kompozycji alkoholu, cukru i wyciągu z ziół. Najbardziej wyczuwalne są piołun, anyżek, melisa i mięta. Zdecydowana gorycz piołunu została zrównoważona w tym trunku wysoką zawartością cukru. Ilość wchodzącego w jego skład tujonu jest ściśle nadzorowana i zgodna z prawem. Absente kusi piękną jasnozieloną barwą z żółtymi refleksami i subtelnymi aromatami z wyczuwalną dominacją anyżku. Okrągły smak jest idealnie zbudowany, na finiszu świeży i lekko korzenny.

Popularne Marki