Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Absinth Mystical 77% 0.5L

Cena sprzedaży
95,00 zł
Kraj: NIEMCY

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 77%

Opakowanie: brak

Absynt jest tradycyjnie wytwarzany z piołunu, anyżu, kopru włoskiego i szeregu innych ziół, w zależności od przepisu. Ze względu na swój zielony kolor, absynt jest często nazywany zieloną wróżką". Absynt był pierwotnie wytwarzany jako eliksir leczniczy w XVIII wieku. Zazwyczaj pijany z wodą, we Francji zdobył dużą popularność w drugiej połowie XIX wieku i na początku XX wieku, zwłaszcza wśród artystów i pisarzy. U szczytu swojej popularności trunek miał reputację silnie uzależniającego ze względu na zawartość tujonu i powodującego poważne problemy zdrowotne. W 1915 roku został zakazany w wielu krajach europejskich i USA. Współczesne badania nie są w stanie udowodnić tych szkód na zdrowiu, które mu pierwotnie przypisywano. Natomiast wielu naukowców zgodnie stwierdziło, że utrata zdrowia wielu osób wynikała z bardzo słabej jakości alkoholu oraz oczywiście nadmiernych ilości spożywanych przez społeczeństwo w tamtych czasach. Absynt jest ponownie dostępny w większości krajów europejskich od 1998 roku.