Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Monkey 47 Sloe Gin 0.5l

Cena sprzedaży
189,00 zł
Kraj: NIEMCY

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 29%

Opakowanie: brak

Zapach: cytrusy, kwiaty, jałowiec, przyprawy oraz tarnina;

Smak: pełny i bogaty, korzenno-owocowy z ziołowym posmakiem;

Finisz: długi i intensywny, przepełniony ziołami, cytrusami oraz tarniną.

Monkey 47 Sloe Gin to znakomity likier o bardzo złożonym bukiecie aromatów. Wytwarzany z ginu oraz m.in. owoców tarniny. Do produkcji Monkey 47 wykorzystywane są jagody z regionu Schwarzwaldu w Niemczech, jednak wciąż nawiązuje charakterem do wyrafinowanego London Gin.

Monkey 47 bierze swoją nazwę od 47 roślin, które są używane do jego wykonania. Należą do nich lokalnie uprawiane zioła, takie jak arcydzięgiel, kolendra i elderflower, a także hibiskus, werbena cytrynowa, ziele angielskie i świerk. Są one połączone z wodą źródlaną z lokalnej gorzelni w Schwarzwaldzie. Wszystkie składniki współpracują ze sobą, aby nadać małpce 47 wyraźny, cytrusowy smak, z warstwami kwiatowych aromatów i nutą pikantnych przypraw i gorzkich owoców.

Popularne Marki