Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Mozart Pumpkin Spice 0.5L

Cena sprzedaży
78,00 zł
Kraj: AUSTRIA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 17%

Opakowanie: brak

Mozart Distillerie to firma założona w 1954 roku w Salzburgu. Firma była wcześniej znana jako H.C. König, której dyrektorem naczelnym jest Harald König. Firma z powodzeniem opracowała markę opartą na osobie Wolfganga Amadeusza Mozarta, urodzonego w Salzburgu. Artysta odnosił się do mieszania różnych elementów w częściach dzieł muzycznych. Jak widać, podobny schemat można przenieść na produkcję likieru. Czynnikiem wyróżniającym markę są jej opakowania, a mianowicie niskie-okrągłe butelki kontrastujące się z wąskimi wysokimi butelkami, spotykanymi w większości napojów alkoholowych.

Mozart Pumpkin Spice Chocolate Cream to likier czekoladowy o charekterystycznym, żółtym kolorze dojrzałej żółtej dyni.

Aromat: czekolada, karmel, przyprawy: cynamon, goździki, wanilia;

Smak: harmonijne połączenie czekolady, toffee, naturalny sok z dyni, oraz nuty przypraw z poskamiem chilli;

Finisz: długi z pikantnym posmakiem chilli.

Ten wyrafinowany trunek smakuje najlepiej lekko schłodzony, do spożycia solo lub jako dodatek do deserów.

Popularne Marki