Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Jagermeister 0.1L

Cena sprzedaży
23,00 zł
Kraj: NIEMCY

Pojemność: 100ml

Zaw. alkoholu: 35%

Opakowanie: brak

Jägermeister to mocny 35% alkohol o tradycjach sięgających początków naszego stulecia. Recepturę opracowano już w 1934 roku. Wytwarzany jest na bazie wyciągów z 56 ziół, korzeni i owoców wg receptury objętej ścisłą tajemnicą. Wiadomo jedynie, że do produkcji używany jest m. in. anyż gwiaździsty, kora angostury, kwiat lawendy, lubczyk, cynamon... Bogactwo użytych składników oraz leżakowanie przez około półtorej roku w dębowych beczkach przyczyniają się do tego, że Jägermeister to produkt o unikalnym smaku. Jägermeister powinien być serwowany mocno schłodzony. Najczęściej jest spożywany w czystej postaci.