Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

PLANTATION

Rumy z gamy Plantation pochodzą z najlepszych destylarni na Karaibach (Barbados, Grenada, Gujana Francuska, Jamajka, Nikaragua, Panama i Trynidad). Kolekcja podzielona jest na dwie odrębne linie: blendy i roczniki. Mieszanki to zestawy dopracowane przez mistrza piwnicy Maison Ferrand. Wina, których smaki różnią się w zależności od rocznika, są butelkowane bezpośrednio z beczki i dostępne tylko w limitowanych ilościach.

Plantation produkuje rumy z kilku krajów karaibskich, obejmujące szeroką gamę stylów. Najlepsze z nich są wysyłane do Francji na ostateczne dojrzewanie w Cognac Ferrand, który jest właścicielem marki Plantation.

Producent:
PLANTANTION
Wyników 1 - 7 z 7
plantation-overproof8
Cena:
169,00 zł
plantation-original-dark
Cena:
105,00 zł
plantation-pineapple
Cena:
159,00 zł
plantation-grand-terroir
Cena:
139,00 zł
plantation-3-stars7
Cena:
95,00 zł
plantation-grande-reserve-1l
Cena:
149,00 zł