Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Martini_Extra_Dr_4ca0e5a080672.jpg

Martini Extra Dry 0.5L

Cena sprzedaży
29,99 zł
Kraj: WŁOCHY

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 18%

Opakowanie: brak

MARTINI® Extra Dry wprowadzono na rynek w Nowy Rok w 1900 r. Elegancki, delikatny i bardzo chłodny. Dla wielu, jest on niezbędnym składnikiem i doskonałym mieszaczem.

Odznaczające się bladym zabarwieniem oraz świeżym i owocowym aromatem - w połączeniu z przejmującym zapachem i upajającą słodyczą - MARTINI® Extra Dry - to od niego wyłącznie powinno się zaczynać miksowanie koktajlu.

Marka Martini jest już pełnoprawną ikoną włoskiej kultury. Powstała poprzez zjednoczenie sił Alessandro Martini - przedsiębiorcy z wizją, z Luigi Rossi'm - kreatywnym mistrzem, który uwodził przechodniów na jednej z turyńskich ulic Dora Grossa korzennymi zapachami. W 1863 zaprezentowali swój pierwszy wermut - Martini Rosso, którego receptura wykorzystywana jest do dziś! Oryginalna receptura Martini objęta jest ścisłą tajemnicą do której dostęp mają jedynie trzy osoby na świecie, natomiast mistrzowie Martini znają ją wyłącznie poprzez smak i zapach. Obecnie już ósme pokolenie mistrzów sprawuje pieczę nad brandem Martini.

Martini jest również ściśle powiązane z sportami motorowymi, a zwłaszcza wyścigami samochodowymi, i to już od prawie 100 lat. Pierwszym wyścigiem był Gran Coppa w 1925 roku! Grupa Martini Racing niejednokrotnie była sponsorem eventów motoryzacyjnych oraz brała udział w wyścigach formuły 1 oraz rajdów samochodowych.

martini-loga.jpg

Popularne Marki